O autorze
Siedmiu blogerów naTemat zgodziło się pokazać Wam, jak wygląda ich dzień. Jego radości i smutki. Momenty ważne, ale i te codzienne, zwykłe. Poprosiliśmy też siedmiu nadzwyczajnych fotografów o zrobienie zdjęć. To nie są profesjonaliści, z przynajmniej zazwyczaj nimi nie są. To bohaterowie tekstów w naTemat, znani blogerzy, bliscy autorów naTemat. W grudniu chcemy Wam pokazać siedem wyjątkowych sesji.

Pola Lis fotografuje tatę (Dzień z życia)

Pola Lis i Tomasz Lis
Pola Lis i Tomasz Lis Fot. Pola Lis / naTemat
Poprosiliśmy Polę Lis, żeby sfotografowała dzień z życia swojego taty. Okazało się, że będzie to więcej niż jeden dzień, bo jak przyznała Pola: "fotografowanie Tomka, szczególnie w weekend nie jest proste."

Nie jest proste, bo Tomasz Lis nie przepada za sesjami fotograficznymi. A po drugie, jak napisała Pola: "Po całym tygodniu ciężkiej pracy lubi go odespać, więc robienie zdjęć zaczęło się dopiero po godzinie dwunastej."

Pola towarzyszyła tacie w Poranku TOK FM, w którym Tomasz Lis występuje co tydzień w piątek i rozmawia z Jackiem Żakowskim, Tomaszem Wołkiem i Wiesławem Władyką. Potem pojechali do redakcji Newsweeka, gdzie Tomek "był do późnych godzin", zamykając numer pisma.

Sobota i niedziela to już rodzinny czas wolny. Sesję i tekst Poli Lis opublikujemy w naTemat jutro.

Dziś polecamy też inne teksty w naszej akcji "Dzień z życia". Pokazaliśmy dzień Kamila Sipowicza - od śniadania z synem i wnukiem do nocnego koncertu Kory.
Trwa ładowanie komentarzy...