O autorze
Siedmiu blogerów naTemat zgodziło się pokazać Wam, jak wygląda ich dzień. Jego radości i smutki. Momenty ważne, ale i te codzienne, zwykłe. Poprosiliśmy też siedmiu nadzwyczajnych fotografów o zrobienie zdjęć. To nie są profesjonaliści, z przynajmniej zazwyczaj nimi nie są. To bohaterowie tekstów w naTemat, znani blogerzy, bliscy autorów naTemat. W grudniu chcemy Wam pokazać siedem wyjątkowych sesji.

Janusz Palikot ćwiczy jogę. Bloger fotografuje (Dzień z życia)

Janusz Palikot ćwiczy jogę w warszawskim mieszkaniu
Janusz Palikot ćwiczy jogę w warszawskim mieszkaniu Fot. Łukasz Jakóbiak / naTemat
Janusz Palikot to znany polityk. Łukasz Jakóbiak to bloger znany ze swojego programu 20m2 Łukasza. Byliśmy ciekawi, co wyjdzie z ich spotkania. Dla obu okazał się być to wymagający dzień z życia.

Wymagający bo zaczął się już o 5.30. Tego dnia Sejm zajął się budżetem, Ruch Palikota zgłosił kilka tysięcy poprawek. Więc ten dzień nieprędko się skończył.

Janusz Palikot udzielił tego dnia kilku wywiadów. "Poseł po każdym wystąpieniu w telewizji dostaje sms'a od ludzi ze swojego biura z raportem jak dany wywiad został odebrany" - relacjonuje Łukasz Jakóbiak. Jakóbiak nie odstępował Palikota o krok. Był z nim w kilku telewizjach, na negocjacjach z Markiem Siwcem, na świątecznych zakupach w kilku miejscach, ubierał choinkę i słuchał o zaletach jogi dla zdrowego życia. Potem poseł Palikot powiedział, że musi się zdrzemnąć, więc Łukasz Jalóbiak zaczął opisywać "Dzień z życia". Jego tekst i dużo zdjęć w naTemat jutro.

Dziś możecie obejrzeć poprzednie sesje, jakie ukazały się w cyklu "Dzień z życia" blogerów naTemat

Zobacz: Pola Lis fotografuje Tomasza Lisa

Zobacz: Wojciech Olkuśnik spotyka się z Kamilem Sipowiczem
Trwa ładowanie komentarzy...